SEPECJALIZACJE

Fotografia architektury i nieruchomości

_

To prawda, że magia dobrego zdjęcia tkwi w detalach – takich jak kadr, czy światło. Szczególnie w przypadku, gdy mamy do czynienia z fotografowaniem obiektów architektonicznych, które przecież nie są w stanie nam zapozować. A może jednak są? Profesjonalny sprzęt, doskonałe uchwycenie pierwszego planu, odpowiednie światło, a także poczucie estetyki – wszystko to sprawia, że nawet zwyczajny budynek można przedstawić jako prawdziwą perełkę architektoniczną. I właśnie to stawiamy sobie za cel. Naszą specjalnością jest komercyjna fotografia nieruchomości – zarówno samej architektury, jak i wnętrz, którą zajmujemy się na terenie Warszawy oraz okolic miasta.
Nie przekłamujemy i nie upiększamy rzeczywistości, lecz ją odzwierciedlamy. Staramy się wydobyć z każdej, nawet niepozornej nieruchomości jej największe zalety. Przedstawiamy na zdjęciach detale i elementy architektury, które przyciągają wzrok i zatrzymują go na dłużej. Z naszych usług korzystają osoby prywatne, różnego rodzaju firmy, a także agencje zajmujące się sprzedażą i wynajmem nieruchomości. Fotografujemy między innymi obiekty mieszkalne, biurowe, handlowe, usługowe czy sportowe. Wykonujemy komercyjne sesje konkretnych budynków lub przestrzeni, a także przygotowujemy ich profesjonalne portfolio.
Architektura Plus to profesjonaliści, dla których fotografia nieruchomości jest niewątpliwie czymś więcej niż tylko pracą. To przede wszystkim pasja przedstawiania otaczającej nas przestrzeni w sposób, który podkreśla jej wyjątkowość.

Zebranie informacji

Otrzymujemy informację, z którego budynku i w jakim terminie klient chciałby dostać zestaw zdjęć, przy czym minimalna ilość zdjęć to 5 sztuk.

Uzgodnienie szczegółów

Prosimy o poinformowanie ochrony, ze nasz fotograf będzie w określonym przedziale czasowym przyjeżdżał i robił zdjęcia. Do administratora dostarczamy dane osobowe fotografa w celu weryfikacji, jeśli jest to potrzebne.

Sesja fotograficzna

W celu zrobienia dobrego zestawu zdjęć z jednego budynku jest potrzebna odpowiednia pogoda oraz kilka przyjazdów fotografa. Najczęściej sesję się odbywają o wschodach i zachodach słońca.